Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Які шини для дрифту вибирають учасники змагань

Які шини для дрифту вибирають учасники змагань

Неухильно збільшується число бажаючих випробувати себе в дрифтингу, тобто в умінні продемонструвати найвищий контроль над машиною і її управлінням.

Цей досить екстремальний вид спорту з'явився в Японії, потім підкорив Великобританію, США та інші країни.

Тут недостатньо освоїти техніку проходження поворотів, велике значення надається самому засобу пересування. Швидкісним характеристикам авто в даному випадку відводиться не найважливіша роль. Запорукою успіху є шини для дрифту. За своєю значимістю вони прирівнюються до зчеплення, підвіски і двигуна.

До питання, які вибрати шини для дрифтингу, потрібно підходити відповідально і вирішувати його грамотно. Переможці в змаганнях неоднозначно відзиваються про шини для авто , які вони використовували. Так, продукція Nexen позиціонується як така, що має відмінні робочі характеристики, які зіграли важливу роль в досягненні перемоги.

Компанія, що випускає шини Nitto, орієнтується на виробництві найвисокоякіснішої гуми для тих автолюбителів, які надають перевагу агресивній і динамічній їзду, в тому числі і в автоспорті.

Небезпечним проявом нестійкості автомобіля під час руху на високій швидкості по вологому дорожньому покриттю або в дощову погоду є аквапланування. На стійкість до даного явища сильно впливає протектор шин для дрифту і його глибина. Формат протектора має велику кількість водовідвідних каналів для видалення надлишків води від точки контакту дорожнього покриття з колесом.

Сучасне обладнання, яке встановлено на заводі Accelera, дає можливість виробляти вироби, які відповідають вимогам автолюбителів і професіоналів, всім міжнародним стандартам, існуючим в шинній індустрії. Гума Accelera бездоганна для високих швидкостей, вона легко проходить повороти, ефективно справляється з акваплануванням.

Гума для дрифтингу абсолютно не зобов'язана «відігравати» нерівності на покритті, але в обов'язковому порядку повинна мати хороше зчеплення з ним. При цьому задні і передні колеса мають різні особливості: задня вісь відповідає за занос, а передні колеса чітко слідують заданій траєкторії. Низькопрофільна гума буде кращим варіантом. Колеса задньої осі часто ширші передніх.

Лінійка шин марки Zeetex включає в себе промислові, позашляхові, дорожні, швидкісні і спортивні шини. Вони також затребувані серед любителів і серед гонщиків-професіоналів, відповідаючи всім перерахованим вище вимогам.

Коментарі