Шини Bridgestone
Bridgestone: інновації та якість
Провідний японський виробник шин Bridgestone Corporation, входить в першу трійку за обсягом продажів автомобільних покришок в світі. Крім флагманських шин, що продаються під брендами Bridgestone і Firestone, асортимент компанії включає в себе промислові та будівельні матеріали, спортивні товари та велосипеди. Продукція компанії випускається на 172 заводах, розташованих на шести континентах, купити шини Bridgestone можна в більшості країн світу.
Датою заснування Bridgestone Corporation вважається 1931 рік, в якому японський бізнесмен Шоджиро Ішібаші прийняв рішення перепрофілювати своє підприємство по виготовленню гумового взуття на виробництво автомобільних шин. Bridgestone побудував свій перший спеціалізований завод з виробництва автопокришок на ділянці площею 36 000 м2 в місті Куруме, префектури Фукока. Через нетривалий час відкривається другий завод компанії в Йокогамі і основним напрямком її діяльності стає виробництво легкових автомобільних шин, для внутрішнього і зарубіжного ринків. Аж до 1945 року Bridgestone активно нарощує своє виробництво, в основному за рахунок поставок продукції для потреб японських збройних сил.
Після поразки Японії у Другій Світовій Війні, компанія втрачає всі свої закордонні представництва. Крім того, головний офіс Bridgestone в Токіо повністю зруйнований в ході військових дій. В активі у компанії залишаються два заводи в Куруме і Йокогамі. На початку 1950 років, Bridgestone першим в Японії починає продаж покришок з кордом з віскози. У 1959 році стартує виробництво нейлонових шин, а рік по тому відкривається найбільший на той момент завод Bridgestone в Токіо.
У 1960 році Bridgestone починає експансію за кордон, в першу чергу на ринки Південно-Східної Азії. Перший завод за межами Японії був відкритий в 1963 році в Сінгапурі. За ним пішов запуск виробництв в Індонезії і Таїланді.
У 1976 році Bridgestone в партнерстві з компанією Mitsui відкриває торгову фірму в Гамбурзі (Німеччина). Ця нова компанія, названа Bridgestone Reifen GMBH, послужила платформою для завоювання західнонімецького ринку. Ключовим етапом для розвитку фірми стало те, що сталося в 1988 році об'єднання з провідним північноамериканським виробником шин для легкового і вантажного транспорту Firestone Tire & Rubber Company. Початкова сума угоди в 1,25 мільярда доларів зросла до 2,65 мільярдів через втручання Pirelli, що так само претендував на покупку Firestone. Перш ніж придбати Firestone, Bridgestone звернулася до Goodyear з пропозицією про злиття, результатом якого стала б поява найбільшої в світі корпорації з випуску автопокришок. Переговори на Гаваях, однак, не привели до угоди, оскільки Bridgestone не погодилася з політикою Goodyear по фінансуванню збиткового Трансамериканського нафтопроводу.
Угода з Firestone дала Bridgestone бажану точку опори в Сполучених Штатах і зміцнила її позиції в Європі. Починаючи з цього моменту стало можливим купити автогуму Bridgestone в найбільших мережевих магазинах і авторемонтних майстерень США і Західної Європи. Крім того, це дало компанії миттєвий доступ до високоякісних виробничих потужностей та великих науково-дослідних лабораторій. В середині 90-х років починається проникнення компанії на ринки Східної Європи і СНД. За більш ніж 25 років роботи в Україні, марка Бріджстоун міцно закріпила за собою звання найпопулярнішої автогуми. Для того, щоб придбати шини Bridgestone, Київ підходить якнайкраще, завдяки наявності офіційних дилерів виробника.
Ключові особливості шин Bridgestone
Завдяки наявності у Bridgestone власних випробувальних треків і науково-дослідницьких комплексів продукція компанії відрізняється високим рівнем надійності і технологічності. При виробництві покришок враховується специфіка локальних ринків і їх кліматичні особливості. Завдяки гнучкій ціновій політиці компанії, купити шини Бріджстоун можна практично з будь-яким бюджетом.
Найбільш затребувані технології, що застосовуються Bridgestone при виробництві шин, це:
- Зовнішні ламелі - автопокришки Bridgestone мають ряд ламелей на поверхні, які дозволяють відводити повітря більш ефективно, що суттєво знижує шум усередині автомобіля.
- Посилений протектор - протектор Бріджстоун має рифлену поверхню з високим коефіцієнтом відведення води і більш ефективним захопленням по краях. Цей інноваційний дизайн забезпечує більш плавну, безпечну їзду з великим зчепленням в поворотах.
- Run-on-Flat - шини Bridgestone дозволяють пересуватися на автомобілі з проколом або бічним порезом гуми на швидкості до 80 км / год. Вирішивши купити гуму Bridgestone з цією технологією, можна назавжди забути про запаску і заміну коліс в дорозі.
- Структура брекера - термостійка сітка зі сталі і поліефіру, розміщена між каркасом і протектором, сприяє підвищенню опірності покришки деформацій при ударах або тривалому гальмуванні.
Модельний ряд
В асортимент компанії входять шини для легкових автомобілів, легкого і важкого комерційного транспорту, мотоциклів, позашляховиків і спортивних автомобілів, доступні в літньому, зимовому і всесезонне виконанні. У кожної лінійки покришок є свої особливості які варто врахувати при виборі гуми для свого автомобіля.
- Turanza: ці шини ідеально підходять для водіїв, які хочуть плавного водіння. Призначені для повсякденного використання або тривалих поїздок по шосе.
- Potenza: шини Potenza пропонують ідеальне поєднання контролю, швидкості та стабільності з відмінним відгуком, для агресивної і швидкої їзди.
- Ecopia: покришки серії Ecopia, з низьким опором коченню, розроблені таким чином, щоб економити паливо без шкоди для безпеки або комфорту.
- Blizzak: зимові шини спеціально розроблені для вирішення складних завдань водіння в найнебезпечніші місяці року. Починаючи з малюнка протектора і закінчуючи хімічним складом покришки, вони створені спеціально для того, щоб забезпечити краще зчеплення і більший контроль в зимових умовах.

Зимові шини - це основна зброя, спрямована на боротьбу з зимовими дорогами. Ті, хто вчасно замінив літні шини, виграють в боротьбі з льодом і снігом. Адже ці вироби здатні практично в два рази зменшити гальмівний шлях, забезпечити відмінне зчеплення з дорогою в холодну пору року.
Докладніше
На дворі стійка плюсова температура - сигнал того, що настав час міняти зимові шини на покришки літні. Безліч далеко не новачків автолюбителів задаються питанням про те, як потрібно правильно складати і як зберігати зимові шини ...
Докладніше
Перше, що слід пам'ятати - їзда на шипованій гумі вимагає від водія підвищеної обережності на дорозі: необхідно зменшити швидкісний режим, так як на різних покриттях вона може повести себе абсолютно непередбачувано. Якщо говорити про ожеледь, то найчастіше в цьому випадку дорожнє покриття нерівномірне і шипи можуть стати причиною заносу. Тому добре подумайте, чи обов'язкова шипована гума для вашого автомобіля.
Докладніше