Огляд літніх шин сезону 2012 року

З настанням весни багато водіїв замислюються над проблемою зміни покришок для свого авто. Вибір, як і раніше великий, але що ж віддати перевагу в підсумку? Давайте розглянемо найпопулярніші моделі сезону 2012 року і виділимо особливості кожної з них.

Durun A-One

Летние шины Durun A-One Це розробка інтенсивно розвивається Durun. Шина призначена для установки на легкові автомобілі. Важливою особливістю є наявність спрямованого симетричного малюнка протектора, що покращує зчеплення з дорогою під час дощу. Ось ще деякі важливі параметри:

- Індекс навантаження: від 85 до 94, що в перерахунку на кілограми становить від 515 до 670 кг ваги на одне колесо;

- Типорозмір: від 195/55 R15 до 225/45 при R17;

- Максимально допустима швидкість: від 240 до 270 км / год;

За допомогою індексу навантаження ви можете підібрати модель, що ідеально підходить під вагу вашого автомобіля. Наприклад, при індексі навантаження рівному 94 максимально допустима маса на всі 4 колеса становить 2680 кг.

При русі звукова навантаження зберігається в межах норми, а гальмівний шлях залишається мінімальним при сухому покритті.

Durun A2000

Летняя резина Durun A2000 Ще одна цікава новинка від компанії Durun. Слід зазначити, що модель відрізняється найвищими показниками ціна / якості. Так як марка порівняно недавно почала експортуватися в нашу країну, фірма прагне зайняти місце на ринку шляхом максимального зниження підсумкової вартості виробу.

Курсова стійкість на висоті, багато власників оцінили модель на 5 балів з 5-ти можливих. Параметри управління і гальмування на сухій дорозі також показали непогані результати. Зате, стійкість проти аквапланування - найвища. Durun A2000 володіє широкою лінійкою типорозмірів. Індекс навантаження коливається від 94 до 95 (від 670 до 690 кг). Індекс швидкості від 210 до 240 км /год. Особливості шини такі, що дозволяють досягати відмінних показників на грунтових дорогах.

Sumitomo HTR T4

Летние автошины Sumitomo Дана шина відноситься до категорії всесезонних моделей, експлуатація можлива як в умовах жаркого літа, так і зими в країнах з м'яким кліматом. Покришка призначена для експлуатації на легкових автомобілях, так як індекс навантаження коливається від 93 до 95, що приблизно дорівнює 620 - 640 кг на одне колесо.

Як відзначають респонденти, Sumitomo HTR T4 відмінно поводиться як в умовах сухого асфальтового покриття, так і під час дощу.

Малюнок протектора спрямований симетричний. Максимально допустима швидкість при експлуатації 260 км / год.

Слід зазначити, що Sumitomo HTR T4 користується особливим попитом серед українських покупців завдяки показнику ціна / якість.

Sumitomo HTR A / S P01

Шины летние Sumitomo Дана модель є дуже популярною шиною від японської компанії Sumitomo. Покришка відноситься до категорії літніх шин з можливістю використання в осінній період і ранню зиму, коли температура не падає нижче -5 ..- 8 С градусів, так як розрахована на європейську зиму. Випускається в різних типорозмірах. Індекс максимального навантаження знаходиться в межах від 91 до 100, в перекладі на кілограми означає від 620 до 840 кг ваги на одне колесо. Гранично допустима швидкість коливається в значних від 220 до 300 км / год.

Sumitomo HTR A / S P01 - практичне рішення. При прийнятною ціною за 1 одиницю, якість товару більш ніж відповідає прийнятим нормативам. На асфальтобетонне покриття поводиться стійко. Рівень шуму в межах норми, відмінно справляється з мокрою дорогою завдяки спеціальному рисунку протектора.

Дуже часто Sumitomo HTR A / S P01 рекомендують для швидких легкових автомобілів, так як конструктивні характеристики дозволяють витримувати великі навантаження на високих оборотах колеса.

Sumitomo HTRZ III

Резина летняя Sumitomo купить Дана модель літніх шин є відмінним представником високоякісної продукції японської компанії Sumitomo. Володіє широким рядом типорозмірів, наприклад, ви можете купити варіанти з радіусом від R17 до R22. Індекс максимального навантаження коливається від 89 до 102. Індекс швидкості - від Y до W.

Sumitomo HTRZ III відноситься до типу радіальних камерних покришок. Малюнок спрямований симетричний. Покришка володіє максимальними показниками курсової стійкості, комфорту при русі, а також комфортним рівнем зовнішнього шуму на асфальтовому покритті.

Покращений малюнок протектора дозволяє ефективно протистояти такому негативному явищу як аквапланування. Автомобіль з шинами Sumitomo HTRZ III відмінно поводиться на високих швидкостях, що неодмінно позначитися на комфорті їзди по швидкісних автострадах. Завдяки введенню в склад нових компонентів, що поліпшують зчеплення з дорогою і знижують знос, дана модель характеризується підвищеним параметром ціна / якість.

Kumho KH16

Летняя шина Kumho Хороший варіант для зміни «взуття» автомобіля. Відноситься до категорії літніх шин. Малюнок протектора найкраще справляється зі стандартними міськими умовами. Індекс максимальної маси знаходиться в межах від 84 до 102, в перекладі на кілограми означає від 500 до 850 кілограм. Індекс швидкості T, V, H, тобто стрілка спідометра по можливості не повинна перевищувати 190 - 240 км / год.

Kumho KH16 відноситься до типу безкамерних радіальних покришок. Малюнок протектора - симетричний. При їзді на встановлених швидкостях, володіє комфортним рівнем шуму. Чудове управління на сухій дорозі, відмінна курсова стійкість та ефективне гальмування.

Nitto NT650

Летние шины Nitto Лінійку літніх шин від компанії Nitto представляє модель NT650. Важливими особливостями даного вироби є асиметричний малюнок протектора, посилені плечові елементи, а також чудові показники зносостійкості. Найпоширеніші типорозміри відносяться до категорій радіусу від R13 до R16. Індекс допустимої швидкості - Н, тобто 220 км / год. Індекс допустимого навантаження на одне колесо від 82 до 98, що становить відповідно 475 і 750 кг.

Модель Nitto NT650 в першу чергу буде цікава автомобілістам, які часто стикаються з різними умовами дорожнього покриття. Наприклад, шина відмінно тримає дорогу в проливний дощ, а також показує непогані характеристики на «ґрунтовці».

Фахівці називають цю лінійку продукції туристичними шинами, тобто моделями, призначеними для різних умов експлуатації. Однак така всебічність жодним чином не торкнулася якості і зносостійкості вироби, вони так само на висоті.

Toyo Proxes 4

Летняя резина Toyo купить в Украине Висока надійність і відмінне зчеплення з дорогою - ось причини, за якими багато автомобілістів віддали свою перевагу моделі Toyo Proxes 4. Унікальний направлений симетричний малюнок протектора гарантує курсову стійкість практично в будь-яких умовах.

Дані шини були прийняті у провадження ще в 2007 році, а сьогодні ви маєте можливість вибрати будь-який необхідний типорозмір для вашої машини. Наприклад, у продажу присутні варіанти з радіусом від R15 до R20.

Дуже часто, Toyo Proxes 4 називають «ультрашвидкісна» покришками, і це не дивно. Вся справа в високому індексі максимальної швидкості - V, і W. Це означає, що гарантоване зчеплення з дорогою буде забезпечено на швидкостях від 240 до 290 км / год.

Індекс допустимого навантаження коливається в межах від 82 до 106, тобто від 640 до 845 кг. На асфальті показники зовнішнього шуму залишаються в допустимих комфортних межах, не менше рекордним виглядає показник ефективності гальмування на сухій і мокрій дорозі. Варто відзначити, що в покришці використана спеціальна гумова суміш і це дозволяє використовувати шину в умовах низької температури, але не нижче -10 С градусів.

Toyo Proxes S / T II

Шины летние Toyo Proxes купить в Киеве Модель Toyo Proxes S / T II відноситься до категорії шин з можливістю всесезонного застосування в країнах з м'яким кліматом. Важливою відмінністю версії S / T II від свого аналога 2008 року, є наявність зовсім іншого малюнка протектора, він став більш складним, частково асиметричним.

Індекси швидкостей дорівнюють V, W, а так само Y. Це означає, що власник даного комплекти спеціального всесезонной гуми може пересуватися на швидкостях від 240 і до 290 км / год. Індекс максимального навантаження 97 - 117. Дані показники стали можливі завдяки поліпшеному складу виробничої суміші.

Центральна зона виконана нерозривно. Канали протектора глибокі - важлива особливість при їзді в дощ, що запобігає ефект аквапланування. Каркас Toyo Proxes S / T II зроблений комбінованим, в його склад входить як гнучкий поліестер, так і два сталевих брекерних пояса.

Курсова стійкість забезпечується за рахунок фірмової технології «SilentWall». Хвилясті канавки в плечовій зоні зменшують швидкість зносу на 20 - 25%. Можна сказати, що дана модель є відмінним прикладом сучасного високотехнологічного виробництва, результатом якого і стали настільки високі показники.

Toyo Proxes C1S

Шина летняя Тойо в Украине Літні шини Toyo Proxes C1S стали справжнім відкриттям 2010 року. Завдяки застосуванню автоматизованого конструкторського розрахунку, вдалося не тільки обчислити оптимальний малюнок протектора, а й значно оптимізувати внутрішній склад гуми.

Відомо, що на швидкостях понад 100 км / год рівень шуму складає всього 67% від стандартних зразків свого класу. Це безсумнівна перевага дозволило компанії швидко зайняти ринок автошин для автомобілів бізнес і спорт класів. Toyo Proxes C1S випускається в різних типорозмірах. Індекс максимального навантаження коливається в межах від 92 до 103, що в перекладі на кілограми означає 740 і 825 кг. Індекс швидкості W і Y.

Слід зазначити, що виняткові характеристики явно виділяють її з величезного числа інших претендентів.

General Altimax HP

Летние шины General Tire в Украине Якісна модель літніх шин для легкових автомобілів. У виробництві цих покришок були використані такі фірмові технології як Visual Alignment Indicators, він же VAI®, Acoustic Modulation Sound Technology або скорочено AMST, а також Reactive Contour Technology або (RCT).

Природно, наявність такого кількостей запатентованих розробок - це, звичайно ж, плюс компанії-виробнику, але як же поводиться General Altimax HP в реальних експлуатаційних умовах, - можете запитати ви. Відмінно, і ось чому: великий інтелектуальний внесок дозволив значно поліпшити курсову стійкість на асфальтобетонне покриття; захист від аквапланування відмінно справляється зі своїм завданням; для своєчасної зміни шин модель General Altimax HP обладнана спеціального індикаторного технологією RTM, вона ж Replacement Tire Monitor Technology (винахід являє собою спеціальний упаяний індикатор, який у міру зносу змінює своєї колір і видимість).

Найпопулярнішими в нашій країні є моделі діаметрами від R14 до R16. Індекс швидкості знаходиться в межах від H до V. Індекс навантаження від 82 до 98. Світове ім'я плюс новітні технології виготовлення вигідно відрізняють General Tire від інших брендів.

Hercules Ironman Imove

Летняя резина Геркулес Якісні і порівняно недорогі автомобільні літні шини. Малюнок протектора - асиметричний з глибокими внутрішніми канавками. Каркас полегшений, виконаний із сталевих і полімерних матеріалів.

Найважливішим достоїнством моделі Hercules Ironman Imove є поліпшена зносостійкість. При стандартному режимі використання термін експлуатації перевищує конкурентні зразки на 20 - 30%.

Випускається в великому числі типорозмірів. Висота W - 185 - 235, ширина від 40 до 70. Індекс навантаження 82 - 94, але деякі зразки показують просто феноменальні результати при настільки звичайних структурних особливостях. Індекс швидкості: V, H, W.Значеніе звукового забруднення на швидкостях до 100 км / год залишається в межах норми. Курсова стійкість на асфальтобетонне покриття на висоті. Не менш гарні показники ефективності гальмування.

Zeetex HP102 і HP102 +

Летние авто шины Zeetex Порівняно недорога і надійна льотна шина. Підійде для змішаних дорожніх умов, будь то грунтова дорога або асфальт. Малюнок протектора - симетричний, спрямований, канавки складної форми, глибокі.

Індекс максимального навантаження від 82 до 104. Індекс допустимої швидкості W, V. Це означає, що покришка може сміливо експлуатуватися при високошвидкісному режимі руху.

Багато респондентів в ході заїздів відзначали, що рівень зовнішнього шуму залишається досить комфортним. Забезпечується відмінна керованість на сухій і мокрій дорозі, а також варто відзначити відмінне поєднання ціни та якості.

Zeetex ZT1000

Це дітище німецьких конструкторів. Компанія Zeetex зуміла завоювати своє місце на ринку, позиціонуючи себе як фірма, що випускає виключно спеціалізовану продукцію.

Модель Zeetex ZT1000 підійде тим власникам автомобілів, які пересуваються здебільшого в міських умовах. З особливостей можна відзначити збалансований внутрішній склад гуми, що забезпечує низький опір тертя-кочення, а також спеціально розроблений малюнок протектора.

Робоча поверхня покришки складається з чотирьох глибоких борозен, по краях яких є спеціальні виступи, відмінно розсіюють як воду, так і виникає в ході їзди тепло.

Показники індексу допустимого навантаження середні - від 77 до 94. Індекс допустимої швидкості - H і V.

Yokohama Avid Touring S

Летние шины Yokohama дёшево купить Дана модель автомобільних шин відноситься до категорії покришок з можливістю всесезонного застосування. Параметри індексу швидкості усереднені - S, що позначає 180 км / год. Індекс навантаження 87 - 92, гідний результат для більшості конкурентів. Малюнок протектора - клиновидні канавки з пересічними ламелями. Відмінно відводить воду і компенсує ударні вібрації.

Внутрішня структура неоднорідна. Центральна частина виконана з більш м'якої гуми, а боки з більш жорсткою. Завдяки цій особливості Yokohama Avid Touring S відмінно поглинає всі виникаючі вібрації.

Виробники відзначають наступні технологічні переваги: наявність спеціалізованого малюнка протектора за технологією Constant Contact Tread Block Design, особливий вид гумою суміші - Tri-Plex Tread Compound, і система Set-up System - поліпшує динамічні параметри в ході руху.

Goodyear Eagle GT2

Шины летние Goodyear Цікава модель шин з можливістю всесезонного застосування для легкових автомобілів. Відмінна риса - особливий малюнок у вигляді трьох рядів повторюваних асиметричних ламелей і чотирьох центральних глибоких канавок.

Goodyear Eagle GT2 забезпечує максимальне зчеплення з асфальтом і бетоном, що неодмінно позначається на курсової стійкості при їзді по автострадах і міських дорогах.

Захист від аквапланування на високому рівні, але конструкція здебільшого оптимізована для сухої дороги. Рівень зовнішнього шуму, що виникає при русі, мінімальний за рахунок оптимізованої конструкції бічних робочих площин.

Goodyear Eagle GT2 випускається в декількох варіантах виконання, зокрема доступні моделі для радіусів R15 - R20. Допустимий рівень навантаження коливається від 93 до 120, в кілограмах 650 і 1400 кг. Індекс швидкості H - 210, V - 240, W - 270.

Tracmax F101

Летняя недорогая резина Tracmax Модель Tracmax F101 відноситься до серії бюджетних літніх шин. Малюнок протектора в плечовій зоні розроблений таким чином, що при маневрах і прохідності в складних умовах підвищує зчіпні властивості. Чотири канавки і достатню кількість ламелей добре виводять воду і бруд із зони контакту колеса допомагаючи уникнути ефекту аквапланування. Центральне кільцеве ребро відповідає за курсову стійкість автомобіля. Технічні характеристики на високому рівні. Індекс допустимого навантаження знаходиться в межах від 86 до 91. тобто від 530 до 615 кг. Індекс максимальної швидкості Т - 190 км / год і Н - 210 км / год. Конструктивний тип - радіальний, спосіб герметизації - безкамерний.

Основна перевага полягає в хорошому співвідношенні параметрів ціна / якість.

Accelera Alpha

Летние покрышки Accelera дёшево Модель Accelera Alpha є ще одним представником спеціалізованих літніх шин для легкових автомобілів. Малюнок протектора - симетричний, спрямований. По центру распложено ребро жорсткості.

Покришка має індекс навантаження, що коливається в межах від 82 до 102, що в перекладі на кілограми означає 475 і 850 кілограм ваги для одного колеса. Індекс максимальної швидкості - V (240 км / год), W (270 км / год).

Зносостійкість моделі Accelera Alpha знаходиться на високому рівні. Аналогічний результат виходить і при розрахунку управління на мокрій і сухій дорозі, а також показників внутрішнього і зовнішнього шуму. До складу гумової суміші Accelera Alpha входять елементи, які підвищують зносостійкість шини. Стійкий до деформації каркас так само продовжує термін служби шини, що в свою чергу гарантує не один сезон приємною їзди.

Gremax MAX8000

Летние шины для легкогрузового авто Gremax Категорію літніх шин для легковантажного транспорту являє модель Gremax MAX8000. Завдяки протектору зі спеціальним малюнком, робоча область відмінно тримає дорогу як при їзді по асфальтобетонному покриттю, так і по грунтовій дорозі.

Так як дана шина може бути використана для обладнання маломірного вантажного транспорту, то і індекс навантаження складає все 115 пунктів. У перекладі на кілограми це означає 1215 на кожне колесо. Індекс допустимої швидкості не настільки значний, відноситься до категорії R - тобто стрілка спідометра не повинна перевищувати 170 км / год.

Gremax MAX8000 відноситься до типу безкамерних покришок. Відмінними рисами даної моделі є комфортний рівень шуму і інноваційна структура протектора, з поліпшеною боковиной. Завдяки цим показникам шина показує відмінні експлуатаційні характеристики: підвищує показники навантажень, забезпечує плавність входження в повороти, а також за рахунок унікального складу гумової суміші, забезпечує високий рівень зносостійкості.

Цей сайт використовує cookie-файли. Ми зберігаємо наші cookie-файли та cookie-файли третіх осіб на пристрої з метою поліпшення навігації по сайту і вдосконалення функціональності сайту.

Приймаю