Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Франція перевзувае фургони доставки в шини Michelin Uptis

Франція перевзувае фургони доставки в шини Michelin Uptis

До кінця 2024 року поштова служба Франції планує переобладнати до 40 власних фургонів для використання шин Michelin Uptis, які не потребують стиснутого повітря та стійкі до проколів. Ця модель зараз перебуває в режимі тестування, але вже можна констатувати, що це перша закупівля державного відомства безповітряних шин.


Наразі уже три транспортні засоби працюють в тестовому режимі на шині Uptis, що реалізовано в рамках дворічної угоди між корпорацією Michelin та La Poste. Сама конструкція шини Uptis здатна витримувати вагу транспортного засобу та вантажу, і недавнє тестування показало, що дана безповітряна шина може проходити більше ніж її традиційні аналоги, які потребують повітря. Завдяки скороченню часу обслуговування шин, машини, що вже працюють на шинах Uptis, показують кращий результат з точки зору ефективності роботи, і також відзначаються покращенням екологічних показників. Ось що говорять представники Michelin та La Poste на спільній прес-конференції з приводу підписання угоди.


"Шина Michelin Uptis є значною інновацією в галузі виробництва шин і є важливим кроком у розвитку повністю сталої шини до 2050 року. Вона є результатом приблизно 50 патентів на структуру шини і високотехнологічні матеріали. Це демонструє здатність Michelin інновувати на користь безпечної мобільності, що сприяє довкіллю", - сказав Бруно Де Ферауді, директор діяльності OEM, група Michelin.


"Ми особливо раді співпрацювати з Michelin, чиї ноу-хау та інновації вже понад століття служать нашій мобільності", - сказав Філіпп Дорж, заступник директора з управління групою La Poste, відповідальний за відділ послуг-листів-посилок.


"Ми доставляємо листи та посилки по всій Франції шість днів на тиждень, з поштальйонами, які проходять щодня еквівалент 50 обходів Землі. Нам потрібні надійні транспортні засоби, які забезпечують повну безпеку на дорозі, знижуючи наш екологічний відбиток".

Коментарі