Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Бічний поріз шини: в чому небезпека і чи потрібен ремонт?

Бічний поріз шини: в чому небезпека і чи потрібен ремонт?

Ремонт бічного порізу колеса - одна з найболючіших процедур. Варто при цьому визнати, що це пошкодження в більшості випадків призводить до загибелі покришки. І якщо ви все ж вирішили реанімувати своє колесо, то варто віддати його на ремонт майстру.

Ремонт бічних порізів на шиномонтажі починається з ретельного огляду, в результаті якого вирішується питання, чи можливо відновити шину і чи можна буде використовувати її потім без обмежень.

Видимі пошкодження, такі як тріщина, поріз, розрив, здуття вимагають негайного професійно огляду і вердикту, як відремонтувати бічний поріз шини. Не можна допустити, щоб в якості ремонту безкамерної покришки, була просто вставлена автомобільна камера, наприклад, в разі проколу, так як пошкодження, швидше за все, отримали і нитки металлокорда. В результаті експлуатації такої гуми, камера може бути пошкоджена його вільними кінцями. При цьому через отвір будуть продовжувати проникати бруд і волога, що зруйнує колесо.

Спочатку пошкодження може бути поверхневим, але не видалені сторонні тіла будуть проникати все глибше, поки не досягнуть носіїв жорсткості шини, це одна з причин, по якій ремонт бокового порізу покришки потрібно проводити відразу ж після виявлення пошкодження.

Зрозуміло, що виконавши ремонт, в шині можливо відновити тільки жорсткість поверхні на роздуття, а не на стиск. В такому випадку можна розглядати тільки варіант її використання як запасного колеса, але за умови обмеження швидкості руху та відстані. Кращий варіант - відмовитися зовсім від експлуатації пошкодженого виробу і порадувати себе новим.

Якщо вам потрібні покришки для літнього сезону, то варто звернути увагу на продукцію таких виробників, як Kumho, Hankook, GoodYear. Крім забезпечення надійності та безпеки керування автомобілем, розробники зазначених фірм важливу роль відводять і дизайну виробів, які є вагомим доповненням до зовнішнього вигляду вашого автотранспорту.

Шини згаданих вище виробників залишають незабутнє враження від керованості на сухому покритті і гальмування на мокрому. Вони створюють надзвичайно низький рівень шуму. А зимові покришки чудово працюють на наших дорогах. Вони підходять практично для будь-яких автомобілів, а ціни не сильно засмучують, роблячи їх доступними для багатьох автолюбителів.

Коментарі