Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Термін придатності шин

Термін придатності шин

Покришки теж псуються. Чому ж шини «старіють»? Навіть найякісніші шини, виготовлені за сучасними технологіями, з додаванням в гуму особливих компонентів, схильні до процесів старіння. Вони обумовлені впливом різних чинників хімічної та фізичної природи, які викликають утворення мікро-тріщин, разом з чим зазвичай спостерігається деформація каркаса.

В результаті покришка втрачає свої початкові експлуатаційні властивості. Правда, при цьому потрібно враховувати умови зберігання і використання шин. Реальна практика показує, що після 5 років, проведених на складі, якісне колесо відмінно служить ще 5 і більше, але тільки у розумного господаря, що, втім, справедливо по відношенню до будь-якої речі.

На думку американських фахівців, для покришок необхідно встановити термін придатності, що не перевищує 10 років. Виробники з експертами не сперечаються. Так, наприклад, компанія Michelin встановлює на свої вироби гарантію в межах 10 років. Багато колег по цеху виявляються скромніше, визначаючи допустимий термін застосування їх продукції в 6 років і тільки при відсутності браку. Представники компанії Continental взагалі не рекомендують використовувати покришки більше 4 сезонів, і завзятим молодцям дійсно нерозумно було б нехтувати порадами знаючих людей. З іншого боку при адекватній експлуатації та дотриманні правил зберігання термін придатності шин можна помітно продовжити.

Коментарі