Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Який допустимий знос протектора шин?

Який допустимий знос протектора шин?

Якщо ви стали помічати, що характеристики ваших шин погіршилися, тобто автомобіль став гірше поводитися в непростих погодних умовах, збільшився гальмівний шлях, варто звернути увагу на знос протектора шин . Адже це може впливати на керованість і активну безпеку транспортного засобу.

Безсумнівно, як визначити знос протектора, знають фахівці, до яких необхідно звертатися в таких випадках. Слід пам'ятати, що шини зношуються і через надмірний або недостатній тиск, через екстренне гальмування. Деформація диска також веде до швидкої зміни експлуатаційних властивостей.

Для полегшення цього завдання виробники передбачили всілякі індикатори зносу протектора в самій конструкції. Якщо індикатор відсутній, то залишкова висота вимірюється в місцях, де найбільший знос.

Шина вичерпує свій ресурс в тому випадку, якщо досягнута гранична величина зносу протектора, а також, якщо є будь-які пошкодження (порізи і розриви ниток корду, здуття протектора, відриви бортів і ін.)

Однак якщо ви правильно експлуатуєте шини, їх ресурс буде визначатися темпом зносу протектора. Правила експлуатації автомобіля визначають, який допустимий знос протектора шин. Так, для вантажних автомобілів граничною залишковою висотою малюнка протектора є один міліметр, для автобусів - два міліметри, для легкових автомобілів - 1,6 міліметра.

Щоб безпечно і комфортно пересуватися по дорогах, власнику транспортного засобу слід періодично оновлювати автогуму. Напередодні теплої пори року купуються літні покришки. Альфа Шина готова допомогти потенційним покупцям в данному питанні. Адже існує безліч нюансів в сфері продажу даного товару, і саме ми допоможемо правильно вибрати потрібну гуму і для легкових автомобілів, і для позашляховиків. У нас є і бюджетні колеса, і численні топові моделі. Ми пропонуємо шини і для холодної пори року.

Зимова гума - це гарантія безпечного руху по зледенілій і засніженій дорозі. Важливо правильно її підібрати і вчасно встановити на свій автомобіль. Високоякісні покришки для зимових умов забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям, мінімальний гальмівний шлях, керованість і стійкість авто. Вони виробляються з гуми стійкої до дуже низьких температур і можуть експлуатуватися в екстремальних умовах.

Коментарі