Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Недоліки та переваги шипованої гуми

Недоліки та переваги шипованої гуми

Недоліки та переваги шипованої гуми

Перше, що слід пам'ятати - їзда на шипованій гумі вимагає від водія підвищеної обережності на дорозі: необхідно зменшити швидкісний режим, так як на різних покриттях вона може повести себе абсолютно непередбачувано. Якщо говорити про ожеледь, то найчастіше в цьому випадку дорожнє покриття нерівномірне і шипи можуть стати причиною заносу. Тому добре подумайте, чи обов'язкова шипована гума для вашого автомобіля. Якщо ви приймете рішення на користь шипів, то не забувайте головного, - таких коліс на автомобілі має бути чотири, а не тільки два на провідній осі, це буде гарантією безпеки при гальмуванні на укоченому снігу або льоду.

Багато країн Європи заборонили використання шипів, при цьому, таке рішення обґрунтоване не тільки турботою про дорожнє покриття. Більшість сучасних зимових покришок в ожеледь, завдяки структурі протектора, не поступаються шипам.

Але існують, звичайно ж, і плюси шипованої гуми. Вибирати потрібно шини, рекомендовані виробником для конкретного регіону, які краще пристосовані до ваших доріг. Ідеально такі вироби підійдуть для поїздок по глибокому снігу, де ви зможете правильно вести автомобіль.

Термін служби зимової шипованої гуми при правильній експлуатації досягає декількох років. Для таких покришок потрібні окремі диски, так як перебортування зменшує час її експлуатації. Нові шиповані шини вимагають обкатки при проїзді перших 200 км. При грамотній експлуатації ресурс виробів досягне 100 тис. км.

Останнім часом зими стали відносно м'якими і автолюбителі часто приходять до думки, що зимові покришки для авто не потрібні. Однак це зовсім неправильне рішення. Якщо ми візьмемо кращі моделі навіть всесезонних покришок, то прийдемо до висновку, що їх використання обмежене температурним режимом, а їх властивості не варто навіть порівнювати з якісною зимовою гумою. Всесезонні покришки значно поступаються їм. У деяких європейських країнах законодавство зобов'язує використовувати зимовий варіант коліс, а не виконання цього припису загрожує величезним штрафом.

Якщо прийшов час придбати нову зимову гуму, то варто звернути увагу на каталог шин Nokian. Ця компанія була організована в 1904 році в місті Нокіа в Фінляндії і сьогодні вона орієнтована на продукцію, яка використовується в суворих кліматичних умовах. Головна мета компанії в наші дні - створення найкращих в світі зимових шин.


Коментарі