Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Навіщо потрібне балансування коліс після заміни шин?

Навіщо потрібне балансування коліс після заміни шин?

Сьогодні навіть не дуже досвідчений автолюбитель знає, коли робити балансування коліс. І він обов'язково звернеться до фахівця з такого приводу в разі потрапляння в «пристойну» яму, виконавши пробіг в 500км або після того, як встановив нову покришку. При виконанні монтажу шини на диск виконання цієї процедури навіть не обговорюється і проводиться в обов'язковому порядку.

Якщо колесо не буде врівноважено в осях симетрії, то виникнуть неврівноважені відцентрові сили, що створять вібрацію. Це може спричинити швидкий знос покришки і несучих вузлів підвіски або навіть їх раптове руйнування. Крім того, вібруюче колесо погане зчеплення з дорогою. Якщо вібрує переднє колесо, то це передається і на кермо, в результаті чого водій відчуває помітний дискомфорт. З урахуванням викладеного, питання, навіщо потрібна балансування коліс, не виникає.

Якщо у вас не залишилося сумнівів у тому, чи потрібно робити балансування коліс, то тепер постає питання про майстерню, де цю процедуру виконають якісно. На позитивний результат впливає і кваліфікація майстра, і стан верстата балансування. Тому не звертайтеся в невідомі шиноремонтні майстерні, щоб не довелося все перевіряти ще раз.

Нещодавно сучасні шинні центри стали обладнуватися новими верстатами, які серед автолюбителів отримали назву «шиномонтаж 3D». Це обладнання дає повне розуміння того, для чого потрібне балансування коліс. Тут використовується лазерна діагностика і реалізуються багато інших нововведень. Шкода, однак, що таке обладнання - все ще велика рідкість.

Варто зазначити, що якісні шини доставлять вам набагато менше проблем з вищеописаною процедурою. Сучасні виробники пропонують дуже широку лінійку автогуми на будь-який випадок життя.

Продуктом безперечної якості є автошини виробництва Yokohama. Основний асортимент компанії становлять шини для літнього сезону, зимові та всесезонні шини.

До перевірених відноситься також продукція компанії Dunlop, заснованої в Великобританії ще в 1888 році. У ряду найбільш затребуваних у світі стоять автошини Бріджстоун . Ця продукція має надзвичайно високий попит, а сам бренд на слуху автомобілістів по всьому світу.

Коментарі