Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Шини і розпечений літній асфальт

Шини і розпечений літній асфальт

Пригріло сонечко, зійшов сніг і постало питання - чи міняти зимову гуму на літню. Відповідь, однозначно, ствердна, адже вони мають принципові відмінності.

Перше. Літня гума на авто за складом більш щільна. Дане положення виправдовується тим, що в спеку інтенсивно нагрівається і дорожнє покриття, і сама покришка. Тертя з дорогою також сприяє збільшенню температури. Все це тягне за собою розширення обсягу повітря в шині.

Друге. Малюнок протектора залежить від погодних умов, при яких буде експлуатуватися виріб. Влітку у нас дощ, пісок, пил, бруд. З усім цим може гідно впоратися тільки літній варіант гуми.

Багато факторів сприяють зносу літніх шин. Основними причинами передчасного зносу вважаються:

  • надмірне завантаження автомобіля;

  • не надто вміле керування;

  • недотримання встановлених норм тиску в шинах;

  • невчасний ремонт шин;

  • порушення правил під час монтажу;

  • несправності рульового управління або ходової частини;

  • дисбаланс коліс.

Зчеплення шин з дорогою влітку безпосередньо залежить від можливостей подолати ефект аквапланування, який з'являється при їзді по мокрій дорозі. Погане зношене колесо може зіграти злий жарт, тому що на високій швидкості не встигне відвести воду через недостатню глибину протектора. Взагалі під час дощу коефіцієнт зчеплення з дорогою влітку падає. Температура повітря також впливає на його показник: чим вище температура, тим він краще, зниження температури нижче 10 градусів погіршує його показники.

Вибираючи виріб, зверніть увагу на коефіцієнт жорсткості літніх шин, який робить їх здатними витримувати контакт з розігрітим асфальтом.

Всім цим показниками приділяють достатню увагу виробники, які випускають шини Atturo, Dunlop, Falken.

Продукція тайванської компанії Atturo нічим не поступається більш відомим бюджетним брендам азіатського походження. Всі моделі англійської торгової марки Dunlop розраховані на експлуатацію на наших дорогах. Їх гума для літа поєднує в собі нові ідеї і високі технології, що дозволяють водієві відчувати себе впевнено в ході їзди і отримувати від водіння задоволення.

Falken, що в перекладі означає «сокіл», - це доступні ціни, які порадують любителів агресивного стилю водіння. Гума для його виготовлення використовується тільки екологічно чиста, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Коментарі