Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Зберігання зимових шин. Базові правила і корисні рекомендації

Зберігання зимових шин. Базові правила і корисні рекомендації

Зберігання зимових шин. Базові правила і корисні рекомендації

На дворі стійка плюсова температура - сигнал того, що настав час міняти зимові шини на покришки літні. Безліч далеко не новачків автолюбителів задаються питанням про те, як потрібно правильно складати і як зберігати зимові шини, щоб на початку наступного сезону не одержати потріскану і пом'яту автогуму. В рамках даної статті приведемо декілька правил і рекомендацій, які допоможуть автовласникам зберегти зимові колеса в нормальному експлуатаційному стані до майбутнього холодного сезону.

Правило 1. Спочатку кожне колесо слід позначити крейдою. Така нехитра маніпуляція допоможе восени не заплутатися при визначенні, яка з покришок є передньою, а яка належить задній колісній парі.

Правило 2. Тиск в зимових автопокришках фахівці рекомендують збільшити на 0,5 бар. Це бажано зробити для того, щоб втрата повітря, яка, як правило, відбувається під час «відпочинку» зимових покришок, не стала причиною подальшої зміни форми всього колеса. Класти якісь речі в цей період на автомобільну гуму також не рекомендується.

Правило 3. Всі зберігаючі зимові шини бажано укласти за принципом «одна на іншу». Інший варіант - розміщення всіх покришок строго у вертикальному положенні, наприклад, підвісивши їх на спеціально пристосовані напівкруглі кронштейни. При цьому пару раз за шість місяців слід повертати шини навколо осі приблизно на 90 градусів.

Правило 4. Складування і подальше зберігання зимових шин варто проводити в сухому, не надто заставленому, затемненому і чистому місці. Зберігання на вулиці або на балконі відпадає однозначно. Ванна кімната теж не є хорошим місцем для зимових скатів, які бояться і самої вологості, і її різких перепадів. Краще довірити зберігання шин спеціалізованим центрам.

Перед тим, як відправити шини відпочивати, необхідно їх ретельно вимити і гарненько просушити. Ще можна придбати спеціальний консервант для зберігання шин у вигляді розпилювача, що уповільнює процес старіння гуми. Фахівцями також рекомендується регулярний ретельний огляд коліс на виявлення гриж, тріщин і будь-яких інших пошкоджень.

Коментарі