Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Чи варто купувати китайські шини?

Чи варто купувати китайські шини?

Товари з Китаю в свідомості широких мас закріпилися як неякісні, такі, які не відповідають сучасним стандартам. Проте, не дивлячись на стереотипи, багато високотехнологічних виробництв розташовується саме в цій країні, і виготовлена там продукція користується хорошим попитом.

Китайські шини більшістю автомобілістів також вважаються неякісними, причому часто - необгрунтовано. Для їх виготовлення використовується якісна сировина і сучасне обладнання, а самі вони стають цілком конкурентоспроможною альтернативою продукції європейських і американських марок. Головний фактор, який сприяє значному поширенню покришок з Піднебесної, - безсумнівно, їх приваблива ціна. За рахунок масовості виробництва і дешевої робочої сили місцевим заводам вдається утримувати ціну на невисокому рівні. Низька вартість обумовлюється ще й тим, що китайські виробники не розробляють самостійно склади і брекери, а копіюють найбільш вдалі рішення відомих брендів, завдяки чому немає необхідності оплачувати дорогі дослідження і тести. Всі ці фактори, а також потужна державна підтримка, сприяють тому, що китайські автомобільні покришки поширюються і захоплюють нові і нові ринки.

Якщо ви вирішили купити китайські шини, відзначимо, що варто розрізняти продукцію для внутрішнього використання і експортну. Остання тестується на предмет відповідності стандартам країни, в яку ввозиться, завдяки чому в її якості не доводиться сумніватися; правда, термін їх служби трохи меншbq, ніж європейських або американських. Незважаючи на це, таку гуму все одно досить вигідно використовувати, особливо для комерційних транспортних засобів. Китайські шини, вироблені в Китаї під ім'ям відомого бренду, коштують дорожче безіменних, так як в їх вартість закладено і популярність марки, і більш якісну сировину, і супутні витрати, наприклад, на розробку складу.

Через безліч сірих схем в обхід контролю в нашу країну може потрапляти і неякісний товар, що не пройшов необхідні перевірки. Він коштує дешевше аналогів і часто продається в сумнівних місцях, само собою, що на хороші характеристики такої продукції розраховувати не доводиться.

При виборі китайських шин враховують декілька чинників, головний з яких - тип транспортного засобу, який і визначає вимоги до покришок. Береться до уваги і стан дорожнього покриття - можна знайти варіант і для якісного асфальту, і для справжнього бездоріжжя. Само собою розуміється, що враховується сезон експлуатації - зима, літо і всесезонна гума.

Не варто шарахатися шин китайського виробництва - сертифікована продукція відрізняється високою якістю і буде служити вам вірою і правдою, неякісні ж продукти зустрічаються в лінійці практично будь-якого бренду, навіть якщо заводи-виробники його розташовані в Європі.

Коментарі