Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Київ, вул. Павла Усенка, 7/9, Новомостицька 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
Київ, вул. Новомостицка 25 А
Пн-Пт: 9:00-17:00,
Сб: 9:00-14:00,
Нд-вихідний
(097) 567-66-67 (063) 024-81-87 Замовити дзвінок

Оферта

Цей Договір є публічним договором – офертою (пропозицією)  ФОП Заблоцький Ігор Семенович   (надалі по тексту – «Продавець») з фізичною особою або юридичною особою (надалі – «Покупець), що включає всі суттєві умови організації купівлі – продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет – магазин)

Умови даного Договору регулюють взаємовідносини Інтернет – магазину і Покупця і регулюються Законом України «Про захист прав споживачів» №1023-ΧΙΙ від 12 травня 1991 року, Правилами продажу товарів на замовлення та поза торгівельними або офісними приміщеннями, затвердженими Наказом Мінекономіки України від 19.04.2007 р. №103.

1. Терміни та визначення.

«Товар» - автомобільні шини, диски, автоелектроніка.

1.1.  Дистанційна торгівля – форма продажу товарів поза торговельними або офісними приміщеннями, за якої вибір товару та його замовлення не збігаються у часі з безпосереднім передаванням вибраного товару споживачем.

1.2.  Договір – усний чи письмовий правочин між споживачем і продавцем про якість, терміни, ціну та інші умови, за яких реалізується продукція. Підтвердження вчинення усного правочину оформлюється квитанцією, товарним чи касовим чеком, квитком, талоном або іншими документами (далі – розрахунковий документ)

1.3. Договір, укладений на відстані, - Договір, укладений продавцем із споживачем за допомогою засобів дистанційного зв'язку;

1.4. Засоби дистанційного зв'язку – телекомунікаційні мережі, поштовий зв'язок, телебачення, інформаційні мережі, зокрема Інтернет, які можуть використовуватися для укладення договорів на відстані.

1.5. Продаж товарів на замовлення – вид торгівлі, за якої споживач укладає договір купівлі-продажу товарів із продавцем на відстані за допомогою засобів дистанційного зв'язку або здійснює їх попереднє замовлення безпосередньо в продавця.

1.6. Асортимент товарів, що продаються на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, визначається суб'єктом господарювання самостійно, крім товарів, продаж яких згідно із законодавством заборонений.

1.7. Істотний недолік – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причині при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

а) він взагалі не може бути усунутий;

б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

в) він робить Товар суттєво іншим, ніж передбачено договором;

2. Предмет договору.

2.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

2.2. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Покупцем умов Договору вважається відправлення замовлення, поміщеного вибраного Товару в Корзину Замовлень, Продавцю  та підтвердження Продавця про наявність такого Товару.

3. Порядок оформлення замовлення.

3.1. Покупець самостійно оформлює замовлення в Інтернет - магазині через «форму корзини». У формі замовлення Покупець обов’язково вказує адресу електронної пошти, контактний телефон.

3.2 Після формування замовлення на направлення його Продавцю, останній протягом 24х годин повинен підтвердити наявність вибраного Товару або про неможливість виконання замовлення у зв’язку з відсутністю Товару. Якщо замовлення сформовано та направлено у вихідний або святковий день, строк для підтвердження починається з першого робочого дня.

3.3. У разі ненадання підтвердження Продавця про наявність вибраного Покупцем Товару, договір вважається таким, що не укладений.

4. Порядок оплати замовлення

4.1. Покупець може оплатити замовлення наступними способами:

1) за допомогою платіжних карток Visa, Master Card, інші

2) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, в т. ч. за допомогою Інтернет – банкінгу (Покупець оплачує замовлення протягом трьох днів з дати отримання рахунку в розмірі 100% передплати).

3) Якщо Покупець не з'явився для отримання Товару відповідно до замовлення в представництво служби доставки, 10% здійсненої передплати Покупцеві не повертається.

4) накладним платежем при отриманні замовлення в представництві служби доставки. При оплаті замовлення через службу доставки, послуга пересилки коштів за Товар сплачується Покупцем самостійно за тарифами служби доставки.

5) кур’єром при отриманні Товару за вказаною адресою

6) При готівковому розрахунку, оплата здійснюється в момент приймання-передачі Товару

5. Строк, вартість і умови доставки замовлення.

5.1. Доставка і повернення замовлення виконується силами Продавця або кур’єрської служби (кур’єра), перевізника, за рахунок Покупця, якщо про інше Сторони не домовляться додатково.

5.2. Вартість доставки в Інтернет – магазині не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів перевізника.